Súkromné stránky Daniela Vargu

Pár slov o doktorovi Lenkeim

Dr. Gábor Lenkei získal lekársky diplom v roku 1986 s hodnotením "výborný" (summa cum laude). Po šiestich rokoch praxe spoznal, že to niečo, čo sa dnes nazýva zdravotníctvom, sa vôbec nestará o skutočné zdravie.

Svoju pozornosť preto obrátil na možnosti nápravy a zachovania skutočného zdravia a takto sa stal špecialistom na kvalitu života hodného pre Človeka.

Čo vám ešte nikto nepovedal

Prednáša Dr. Lenkei Gábor, lekár, výskumník. Film trvá 2 hodiny a 15 minút, preto vyžaduje veľkú trpezlivosť. Oplatí sa tomu venovať tie dve hodiny, lebo sa dozvieme také veci, ktoré nám ešte nepovedal nikto!'Kontra farmaceutická mafia

Doktor Lenkei svojou činnosťou rozzúril mafiu farmaceutickú tak, že na neho zaútočili policajnou silou, a žalobami na súde. Procesy trvali šesť rokov, ale doktor z nich vyšiel víťazne s veľkou prevahou. (12 minút)Vitamíny v lete

Pár slov o tom, prečo potrebujeme vitamíny dopĺňať do organizmu. Voľakedy stačilo, keď sme sa najedli ovocia a zeleniny, dnes to už nie je pravdou!Prirodzené a syntetické vitamíny

Mnoho ľudí je zastrašených s tým, že syntetický vitamín je bezcenný, preto sa to ani nemá konzumovať. Aká je pravda v tejto veci?

Zdravie

O farmaceutickej mafii

Človek moderného veku z hladiska zdravia svoj život prežíva ako vták uzavretý do klietky.

Vták uzavretý do klietky, ktorý ani nevie o tom, že jeho sloboda je obmedzená. Nevie o tom, že zhruba pred sto rokmi sa odohral tichý puč, teda prevzatie moci na poli zdravia. Vtedy si vzala mafia liečiv pod kontrolu celé zdravotníctvo a školstvo súvisiace so zdravím. Po prevzatí moci stále menej a menej bolo cieľom, aby ľudia zostávali zdraví...

Na rázcestí

Možno, ani neexistuje taký človek, koho by nezamestnávali otázky: Do kedy budem žiť? Do kedy si môžem plánovať? Do kedy zostanem zdravý?

Musíte vedieť, že očakávaná dĺžka života veľkej väčšiny cicavcov je priblížne šesťnásobok dĺžky potrebnej k dosiahnutiu ich dospelosti. Zviera, ktoré rastie 10 rokov, podľa predpokladov bude žiť 60 rokov.

Rast človeka sa skončí vo veku okolo 20 rokov. Šesť krát dvadsať je stodvadsať. V porovnaní s týmto ľudský vek v skutočnosti je žalostne malý. Vy s akým dlhým vekom počítate? Buďte si k sebe úprimný!

 

Optimalizované na IE 1024 px

Stránku pripravil:
Varga