Súkromné stránky Daniela Vargu


Náš milovaný vírus!

V masmédiách neustále počúvame, kedy vírus žije A KEDY ZOMIERA. Preto sa vynára otázka, čo je vlastne vírus? Je to živý organizmus, rastlina, alebo neživá hmota? A aký je rozdiel napríklad medzi chrípkovým vírusom a koronavírusom? Prečo máme taký obrovský strach z jedného a skoro žiadny z druhého? A prečo je to tak, že niektorý človek si ani nevšimne, že dostal vírus (hovorí sa, že je nosič), druhý ochorie, ale sa vylieči aj bez vakcíny, a tretí zomrie? Myslíte, že vírus rozhoduje o tom, či jednému neublíži, druhému spôsobí chorobu a tretieho zabije? Skutočne by vírus mohol o tom rozhodovať? Čo rozhoduje o tom, komu vírus ublíži a komu nie? Položil som veľa otázok naraz, preto teraz postupne skúsim na ne odpovedať.

Čo je vírus?

Tých, ktorí si myslia, že vírus môže zomierať, musím sklamať. Nemôže zomrieť, lebo nie je živý organizmus. Je neživá hmota. Jeho DNA je spojená s bielkovinovou molekulou, ktorá slúži ako nosič. Takéto vírusy si nosíme v našom tele stále, na každú našu bunku ich pripadá asi tisíc. Spolu ich máme v našom tele asi jeden kilogram, a napriek tomu sme zdraví! Nezáleží na tom, aký je to vírus, všetky sú rovnaké, všetky sa správajú rovnako, rozdielny je iba ich kód DNA. V podstate ani nie je s nimi problém. Problémy nastanú iba vtedy, keď z nejakého dôvodu zanedbáme svoj organizmus, oslabíme ochranný systém nášho tela a vtedy sa cítime „napadnutí“ nejakým vírusom. Ten vírus sme však už dávno predtým nosili v sebe. Funguje to totiž tak, že náš oslabený organizmus (napríklad pri nachladnutí) stráca svoju orientáciu a nedokáže rozlíšiť cudzí DNA kód od vlastného, a preto ho začne kopírovať, začne ho rozmnožovať. A keďže nevie, prečo to robí, robí to dovtedy, kým sa úplne nevyčerpá a nezahynie. Ale zodpovedný za to nie je vírus, ale náš organizmus. Nie vírus rozhoduje o tom, koho nechá žiť a koho zabije! O tom rozhodujeme my sami tým, ako sa staráme o svoj organizmus. Ani na to nepotrebujeme žiadnu vakcínu, stačí len to, že nedodáme svojmu telu živiny, ktoré bezpodmienečne potrebuje. Žiaľ, náš zdravotnícky systém si nepraje našu zdravotnú gramotnosť, lebo takto s nami môže ľahšie manipulovať. /Vidíme to napríklad na našom predsedovi vlády./

Aké živiny potrebujeme?

Na týchto stránkach som už písal o tom, že v našej strave je čoraz menej vitamínov. Práve vitamíny sú potrebné na to, aby sa náš organizmus mohol brániť, aby mohol odolávať všetkým vírusom, nezávisle od toho, aký má kód DNA. Totiž, keď je organizmus silný, môžu naň vírusy hádzať lopatou, človek ostáva proti nim imúnny. Keď však počúva zlé rady, ktoré tvrdia, že nám stačia vitamíny, ktoré získame z ovocia alebo zo zeleniny, tak sa môže triasť, keď počuje strašenie, že sa kovid približuje a hľadá svoje obete! To platí aj vtedy, keď si kupuje z lekárne tie maličké vitamínové tabletky, ktoré obsahujú iba malú štipku vitamínov, lebo sa bojí strašenia, že väčšími dávkami si môže ublížiť a dostať hypervitaminózu. Že čo to je, to nevie nikto, lebo také niečo ešte nikto nedostal. Ešte nikto nevidel takého človeka, komu by „veľké dávky“ uškodili, lebo toto tvrdenie slúži iba na strašenie nevzdelaných a nevedomých ľudí, ktorých farmaceutický priemysel, lepšie povedané mafia, doteraz úspešne držala v neznalosti.

Neškodnosť vitamínov potvrdil aj EFSA. EFSA je skratka Európskeho úradu na kontrolu liekov a potravín. Sídli niekde v Taliansku. Odborníci tohto úradu skúmali všetky známe vitamíny, ktoré naše telo potrebuje, a hľadali hraničné hodnoty dennej dávky vitamínov, nad ktorými vitamíny už začínajú byť škodlivé. Vydali o tom päťstostranový dokument, kde opisujú, akým spôsobom a s akými dennými dávkami skúmali množstvo vitamínov. Výsledkom ich skúmania bolo zistenie, že ani pri jednom druhu vitamínu nenašli hraničnú hodnotu, nad ktorou by už začínal pôsobiť škodlivo. Takže oficiálne potvrdili, že vitamíny v akomkoľvek množstve nie sú škodlivé. Toto sa však nepáči farmaceutikom, ktorí majú v rukách vzdelávanie lekárov a zdravotníckeho personálu, preto do dnešného dňa vtĺkajú do nich tie klamstvá, ktoré sami vymysleli, lebo im to dobre vynáša. A nezaujíma ich ani to, že EFSA potvrdil ako pravdu práve opak toho, čo oni tvrdia.

Teda na to, aby sme boli odolní proti vírusom, (aj proti koronavírusu), potrebujeme svoje telo zásobiť veľkými dávkami vitamínov, ale hlavne vitamínom C. Najlepšie 2 gramy ráno a aj dva gramy večer, pokiaľ sme zdraví. Keby ste náhodou ochoreli a chcete sa vyliečiť, tak túto dávku si treba dať každé dve hodiny a maximálne do troch dní ste zdraví. Overte si to napríklad pri chrípke a uvidíte, že to funguje. Funguje to však na každý vírus, lebo tento mechanizmus do nás dal Stvoriteľ a On tomu najlepšie rozumie.

Keď som tento článok pripravoval, tak som to dal skontrolovať jednej panej, aby som tam náhodou nemal nejakú gramatickú chybu, čo ona aj ochotne urobila, ale mi poslala takýto sprievodný list: " Nuž, nie so všetkým v článku súhlasím. Tie dávky vitamínu C sú až príliš vysoké. Môžu poškodiť obličky. A v TV som videla jeden dokument, v ktorom sa tiež venovali výskumu užívania vitamínov. Je tiež rozdiel, či sa užívajú prírodné vitamíny alebo syntetické. Z toho dokumentu si pamätám, že keď fajčiari užívali vitamín A, vyvolávalo to u nich častejšie rakovinu. Nebojíš sa, že takýmito tvrdeniami môžeš niekomu aj ublížiť?"

Odpovede

Ja som jej na ten list odpovedal, ale chcem nato odpovedať aj takto verejne. Samozrejme, že sa nebojím, že s tým niekomu ublížim, lebo nie som o tom presvedčený, žeby takýto výskum vôbec robili, a ak robili, tak to robila farmaceutická firma, ktorá tie klamstvá vymyslela a som presvedčený, že už pred tým, ako ten výskum začali robiť ten výsledok už bol napísaný. Tak isto, ako keby už pred volbamy boli napísané výsledky volieb, a po volbách by tie výsledky boli propagované nezávisle na skutočných výsledkoch. Lebo oni neprijímajú žiadny nezávislý a pravdivý výskum, lebo vedia, že ten má iný výsledok, ako ten ich. Keby aspoň čiastočne bolo pravdivé ich tvrdenie o škodlivosti vitamínov, tak ja by som už bol nevyliečiteľne chorý, lebo už štyri roky denne užívam stonásobok vitamínu C toho, čo oni navrhujú, (70 miligramov) teda ráno beriem 3 gramy, na obed s multivitamínom, ktorý podľa farmaceutikov obsahuje „smrteľnú dávku" vitamínov a aj v tom je jeden gram vitamínu C, a večer si dám znova 3 gramy. A výsledok je, že nieže nie som chorý, ale som zdravý a som odolný voči všetkým vírusom. A môžem tvrdiť, že aj korona vírusom. Čo sa týka prirodzených a umelo syntetizovaných vitamínov, o tom hovorí film na tejto stránke:
http://vargad.net/zdravie.htm

Čo sa týka obličiek: Ako perličku pripomeniem, že aj obličkové problémy liečia veľkými dávkami vitamínu C! Teda nie že im škodí, ale ich lieči.

Musíme si totiž uvedomiť, že vitamíny nie sú jedy, vitamíny sú potravinami, preto nespôsobia žiadnu rakovinu! Ani vitamín A, ani žiadny iný vitamín. To isté potvrdil aj EFSA.

Keď niečo spôsobí rakovinu, tak to sú prostriedky na znižovanie cholesterolu v organizme. Totiž statiny a fibráty, čo sú účinné látky v týchto prostriedkoch sú dokázane rakovinotvorné. Všetky pokusné zvieratá, na ktorých to testovali, dostali rakovinu. Farmaceutický priemysel sa proti tomu bránil tak, že, ale ľudský organizmus je iný, preto si to ľudia môžu konzumovať. Že prečo tak vehementne bojuje farmaceutický priemysel proti vitamínom? Je to na zamyslenie. Žeby pre tie obrovské množstvá peňazí, čo vytiahnu z vriec nevedomých ľudí za predaj tých prostriedkov na znižovanie cholesterolu?

Existuje jeden oficiálny údaj, zverejnený v oficiálnych odborných časopisoch, ako je napríklad „LANCET", že v Európskej únii ročne zomiera od liekov 197 tisíc ľudí . To nie sú ľudia, ktorí chceli spáchať samovraždu, ale chceli žiť a byť zdraví. Preto poslušne papkali tie tabletky, ktoré im lekári predpísali. Z toho množstva na Slovensko pripadá desať ľudí denne. To je viac, ako obete všetkých dopravných nehôd a leteckých katastrof do hromady. Ani korona vírus nezobral viac obetí z nás. To je oficiálny priznaný údaj, teda skutočnosť môže byť väčšia. Ale o tom sa nedočítate nikde v novinách, ani sa nedozviete z ostatných masmédií! Ba dokonca ani na lekárskych univerzitách to neučia. To je k dispozícii iba pre odborníkov, ktorí sledujú odborné správy. Tí ľudia, ktorí mi uveria a budú praktizovať moje rady, môžu byť zdraví, ako som aj ja, a aj mnoho stotisíc ostatných ľudí, ktorí to už skúsili. Totiž 90 percent všetkých chorôb, ktoré poznáme, pochádza z nedostatku vitamínov v našom tele.

Tí ľudia, ktorí uverili tvrdeniam odstrašujúcim od vitamínov, naplňujú nemocnice, či už ako ležiaci pacienti s rozličnými bolesťami, alebo čakárne pred ordináciami. To sú ľudia, ktorí ochotne ďakujú svojim lekárom, že ich napumpovali rôznymi liekmi, jedmi a zato, že im umožňujú hodiny, dni, týždne a mesiace presedávať v ich čakárňach v nádeji, že budú zdravší. Zdravší síce nebudú, ale majú nádej, že sa stanú štatistickým číslom, jedným z tých 197 tisíc.

Varga D.

 

Optimalizované na 1024 px

Stránku pripravil:
Varga